Frissítés: „Szeretjük az NYC-t: a homecoming koncert“ rövid idő miatt csökkent

[Update 8/22/21]: Míg a szeretjük a NYC Homecoming koncert a Central Parkban, két órás zenével kezdődött, a nagy gyepen végzett villámiság miatt az ünnepek leálltak . A törlést megelőzően a rajongók az utazás , Carlos Santana és Rob Thomas , Jennifer Hudson , Ll Cool J , Jon Batiste , Föld, szél és tűz Lucky Daye és babyface , polo g , és barry manilow . Bruce Springsteen , Paul Simon, Patti Smith , Elvis Costello , és még több volt a kézben a rögzítési csapadék és a következetes villám miatt. A gyilkosok azonban felajánlotta a backstage, akusztikus teljesítményt „Mr. Fényes „a Gayle King számára, aki a Anderson Cooper a nézők sugárzásához (nézd meg az alábbi klipet). Nézze meg néhány fotót az eseményen keresztül Rolling Stone itt és néhány válogatott videó alatt. https://www.instagram.com/p/cs3hylph-vn/ https://twitter.com/newsthekillers/status/1429260780835418119 A gyilkosok – Backstage a NYC – teljes videó [Videó: tkillers zene] [Update 8/20/21]: Szombat Szeretjük a NYC-t: a homecoming koncert a nagyszerű gyep Central Park New York, zeneipar mágnás Clive Davis és Live Nation -will adásba a CNN , a Cable News network bejelentette, ezen a héten. https://twitter.com/cnn/status/1428726074402291717 [Update 7/27/21]: Bruce Springsteen, Paul Simon, Patti Smith, Jennifer Hudson, és Elvis Costello a New York City hatalmas masszívának a Love NYC: a Homecoming koncert. A show, amelyet a New York városa, zeneipar mágnás Clive Davis, és a Live Nation-án kerül sor a Nagy Lawn, a Central Parkban augusztus 21-én. „Ez történelmi, monumentális pillanat lesz minden New York-i és az amerikaiak számára,“ polgármester Bill de Blasio mondta egy nyilatkozatban. – Nyilvánvalóan el fogom tenni: itt akarok lenni. Ez valóban egyszer egy életre van szükség, és köszönetet mondunk Clive Davisnak, élő nemzetnek és Danny Meyernek minden erőfeszítéséhez, hogy segítsen ezt. Ez a városunk ünnepe, minden olyan munkagcsalnál, aki hihetetlen kihívásokkal szembesült a tavalyi években és a túlcsordulás során. Ez egy ünneplés az Ön számára. “ A napsütéses eseményhez való felállás, amelyet 5 órakor kezdődik. A kapukkal 15 órakor Jon Batiste , Andrea Bocelli , Kane Brown , ll cool j Lucky Daye , Földi szél és tűz , Carlos Santana , Kenny „Babyface“ Edmonds , Cynthia erivo , Jimmy Fallon , Wyclef Jean , utazás , a gyilkosok , Gayle király , don citrom , barry manilow , a New York-i filharmonikus , polo g , és Rob Thomas . „Teljesen nincs olyan hely, mint a Central Park, hogy megünnepeljék a New York City újjáépítését“ – tette hozzá Brooklyn Native Clive Davis. „Úgy vélem, hogy a polgármester kérésére valódi megtiszteltetés; és a Live Nation vagyunk kurátori felejthetetlen show-illik a történelmi alkalom.” A jegyek nyolcvan százaléka szeretjük a NYC-t: A Homecoming koncert ingyenes lesz az ingyenes hétfőn, augusztus 2-án, augusztus 2. és a Citi Cardmember Presation kezdőkori csütörtök július 29-én 10 órakor VIP jegyek is rendelkezésre állnak, És minden résztvevőnek szüksége lesz a vakcinázás igazolására. További felszabadítási időszakok ingyen jegyek fordulnak elő, kedd, augusztus 3-án 7 A.M. ET; Szerda, augusztus 4-én 9 A.M. ET; Csütörtök, augusztus 5-én 7 A.M. ET; Péntek, augusztus 6-án 10 A.M. ET és szombat, augusztus 7-én 9 órakor. ET. Azok, akik nem tudnak részt venni a koncerten személyesen élő lefedettséget CNN kezdődik 5 p.m. Et augusztus 21-én. Jegyek és további információk állnak rendelkezésre itt. [6/8/21]: New York City polgármester Bill de Blasio nagy terveket tervez, hogy segítsen üdvözölni a művészeteket a nagy almában egy masszív „homecoming“ koncerten Nagy Lawn Central Park által termelt Brooklyn nevelt zeneipar hatalmas Clive Davis . De Blasio látja a Central Park Blowout, mint egy hetes ünnepség fókuszpontját. „Úgy döntöttünk, hogy valami klasszikus, ikonikus, hatalmas koncertet csinálunk a Central Parkban, hogy megünnepeljük a New York-i újjászületést. … határozottan meg fogja tenni azt a pontot, hogy nincs megállítás New York. “ Kapcsolódó: NYC City Parks Summerstage Részletek 2021 Concert & Event felhozatal Per a New York Times , „a show, augusztus 21-re, még mindig együtt jön, még mindig nem állapított meg művészek, bár Mr. Davis – akinek az öt évtizedes karrier kiemeli szerepel a < Erős> Janis Joplin , Bruce Springsteen , Aretha Franklin , Alicia kulcsok , és Whitney Houston azt mondta, célja nyolc „ikonikus” csillagok elvégzésére három órás show 60.000 látogató és világszerte televíziós közönség.” A Times azt is megjegyezte, hogy a Live Nation részt vett a show termelés és hogy a többség a jegyek ingyenes lesz, néhány VIP ülőhely megvásárolható. A Central Park nagy gyepen való koncertjei gyakran boncolják az idonikus eseményeket a múltban, a Carole King 1973-ban 70 000-re játszanak, 1973-ban Simon & Garfunkel újraegyesítése 1981-ben becsült tömeg 400 000. 2003-ban a Dave Matthews Band teljesítményét a Nagy Lawn rögzítettük egy elismert koncertalbum. Az utóbbi években ez adott otthont egy rakás A-lista csillagok, mint az otthona a Global Citizen Fesztivál . Ahogy De Blasio magyarázta a NYC Homecoming Week koncepcióját egy sajtótájékoztatón hétfőn, „Van egy nagy bejelentésünk a New York-i városi ünneplésről. A New York-i nyilvánosságra hozatala a New York-i nyilatkozat, a New York-i hazatérés, ahol New York-iak jönnek össze, és ünnepeljük és támogatják városunkat. Ahol az egész a nagyvárosi régióban az emberek visszatérnek a város gyökereihez. … Ez lesz egy csodálatos, emlékezetes, egyszer-az-a-élettartam héten New Yorkban,”a polgármester előre. Nézze meg a klipet az alábbi sajtóterhelésből. https://twitter.com/nycmayor/status/1402013304026025984

Johnny Cash kapcsolódik az ellenkultúrával az owsley Stanley felvétele „Ira Hayes“

Johnny Cash végrehajt egy történelmileg ciklikus változata „The Ballad of Ira Hayes”...

A Phish mozgatja a Tahoe-t a Veszélyes Wildfire Feltételek miatt a Shoreline amfiteátrumnak

Phish bejelentette készenléti tervet az együttes tervezett műsort Lake Tahoe Kültéri...

A flamingózis a régóta várt debütált stúdióalbumot, a „Daymaker“ -t

Az Ever-Rising Electro-Funk gyártó Flamingosis kiadta erősen várható debütáló stúdióalbumát, Daymaker...